• Home
  • Uitslagen
  • Show
  • Clubshow Waalwijk 1 juli 2018

 

Uitslagen Clubshow Waalwijk - 1 juli
Keurmeester: Chris Mills

Best of Breed: NJK Wahnahnish Lady Luck
Beste reu (BOS): NJK Flash v.d. Hoogen Broek
Reserve beste reu: Blacksugar Luis
Reserve beste teef: My Sparkling Star v.h. Lepkeshof
Beste jongste pup: King Fields Thrilled to Bits
Beste pup: Just You and Me v.d. Ansjoros
Beste jeugdhond: Lenova Harbour Be Mine at Midnight
Beste veteraan: Duits Veteranen Kampioen Brooks Valley's Black Gold

REUEN

Puppyklas
1VB Red Moon Dutch Dream - I. Lamberts

Jeugdklas
1U Windup Barberry Cherish Me Always - T.E.H. Sprengers-Bertrand
2U I Am Noxx From The Groove Of Joy - I. Smids-vd Heuvel
3U Zinfndel's Mr. Big Stuff - A. Verbeek & J. Verbeek
4U Wahnahnish Washington - P. Waterham
ZG Abayomi Tibor Of Sweet Ale - T.H.C. Zoetebier-Koopman
ZG Rijan Rangers Reddy For Anything - G.H. van Kooten & T. van Kooten-Horst
G Cerbel Mark My Words - V.K. Russel

Tussenklas
1U Magic v. 't Meijelicht - I. van Oploo
2U Lionel - R. Nijhof
3ZG Crowning Cres Of Campbell's Lair - S. Brands-Slinger & D. Brands

Openklas
1U Loch Mor Budweiser - S. Praetzas
2U Pasta La Vista Of Storm’s Legacy - D.A.C. van der Putten
3U Glenlara Captain Rossi Blue - D. Scholtz-Jager
4U Morris Fan Twillens - R. van de Stadt
ZG Johnson Of The Hunting Harbour - B.J.J. Dijk
ZG Farao Mera Vallis - A. Friskes
ZG Cynhinfa Malik - J. Langeler

Fokkersklas
1U NJK Flash v.d. Hoogen Broek - L. Wisseloo & P.W.C.M. Wisseloo-Kooijman
2U Mayberry's Dream Your King Of Night - L.M. Burger
3ZG De Pasman Hoeve Basco - I. Lobeek-Schreurs

Kampioensklas
1U Ch. Blacksugar Luis - S. Praetzas
2U Ch. Alkhamhurst Russel Square - J.W. Verhaag

TEVEN

Jongste Puppyklas
1VB King Fields Thrilled To Bits - R.P.M. Meijs
2VB Greenwood Lodge Voice Of Love - S.E. Klep & W. Bouman

Puppyklas
1VB Just You And Me v.d. Ansjoros - J. Crucq

Jeugdklas
1U Lenova Harbour Be Mine At Midnight - F.J. Banis & R.J. Banis
2U Sweetest Touch v.d. Chadaméhof - R.J.A. Hazeleger
3U A Sense Of Pleasure's Elisa - R. Nijhof
4U Ramsayville Wind Of Change - S. Wegner
U Dreaming About You v. Actreon - J.H.E. van Loe & M.B.M. van Loe-Ammerlaan
U Lifetimedevotion Indian Summer - E.R. van Haaren-Feenstra
U To Linely's High Lake Four Seasons - A.A. Hetterscheid-Blom
ZG De Pasman Hoeve Jikke - I. Lobeek-Schreurs

Tussenklas
1U NJK Wahnahnish Lady Luck - S. Bakker
2U Faya v.d. Hoogen Broek - L. Wisseloo & P.W.C.M. Wisseloo-Kooijman
3U Thorny Heights Delightful Sky - M.C.E. Hoogendoorn
4U Irislav First Lady - D. Scholtz-Jager
U Charming Chili Of Campbell's Lair - C.M.D. van der Kooij-Slootweg & F.C. van der Kooij
U Stars And Tails Queen Of Tails - S.C. van Staden
U Bubbles Roots Pearl Of Wisdom - T.E.H. Sprengers-Bertrand
ZG Femke v.d. Hoogen Broek - A. Vos
ZG English Heritage Easby Abbey - H.J.J.G.W. Engels

Openklas
1U My Sparkling Star v.h. Lepkeshof - R.J.A. Hazeleger
2U Wahnahnish Look At Me - R.P.M. Meijs
3U Rose - F.J. Banis
4U Mayberry's Dream Blonds Have Fun - L.M. Burger
U Farbourne's Fly Me To The Moon - A. Verbeek & J. Verbeek
U A Positvie Mystery Girl On Fire Harper - S. Wegner
U Reagis Star Kisses - D. Toonssen
U Creekwater Chardonnay Kisses - H.J.J.G.W. Engels
ZG De Pasman Hoeve Amber - C.S. Nijenhuis

Fokkersklas
1U Fairywood's That's Amore - C.M. van Elewoud
2U King Fields Izzy - R.P.M. Meijs
3ZG NJK Mayberry's Dream Adorable Photo - L.M. Burger

Kampioensklas
1U Ch. A Positive Mystery Be My Adele - S. Wegner

Veteranenklas
1U Duits Vet. Kamp. Brooks Valley's Black Gold - R.P.M. Meijs