• Home
  • Uitslagen
  • Show
  • Gundogshow Arnhem 27 mei 2018

Uitslagen Gundogshow
op Papendal, Arnhem
27 mei 2018
Keurmeesters:
Reuen dhr. D. Rutten (NL)
Teven mevr. R. Lochs-Romans (NL)

REUEN
Puppyklasse
1VB Creekwater Casablanca Beste Pup, E.P.S. Kodde

Jeugdklasse
1U ​​ Allegra’s Pleasure Best of Sammy JCAC/CAC/BOB/Beste Reu, P.M.J.M. Candel
2ZG Konsul Lab Prince, J. Coppens & D. Schampaert

Tussenklasse
1U ​​ Fishermans Pride Beach Boy Res.CAC, A.M Goetheer-Nieuwenhave
2ZG ​​De Pasmanhoeve Basco, I. Lobeek-Schreurs

Openklasse
1U A Sense of Pleasure Yule, H.J.M. Leenen
2U Riverflow Just Like the First Time, A. van den Breemen
3ZG Riverflow Storm of Stars, A. van den Breemen

Kampioensklasse
1U Creekwater Cavendish, J. Coppens

TEVEN
Puppyklasse
1VB My Sweet Shining Star v.h. Lepkeshof, M.M. Vriezen
2VB Assassin Killing me Softly, N. Jalving
3VB Izzy, M. Scholts

Jeugdklasse
1U Sweetest Touch v.d. Chadaméhof Res.CAC, R.J.A. Hazeleger
2U Surprise from Service Paradise, J.E.L. Kuijt-vd Kerkhof
3U Riverflow Dreaming about the River, A. van den Breemen
4ZG Wahnahnish Silver Sensation, P.M.J.M. Candel
ZG Riverflow Whispering Beauty, A. van den Breemen
ZG De Pasmanhove Jikke, I. Lobeek-Schreurs
G Tamar of Zofiie’s Choice, C.J.C. Vincenten

Tussenklasse
1U Englisch Herritage Easby Abbey, H. Engels
2U My Silver Hopefull Star v.h. Lepkeshof, M.M. Vriezen

Openklasse
1U Creekwater Charity, E.P.S. Kodde
2U Babetje v. Budiliumhof, R. Leenen
3U Jive Talking from Service Paradise, J.E.L. Kuijt-vd Kerkhof
4U Riverflow Somewere in Time, A. van den Breemen
U Creekwater Chardonnay Kisses, H. Engels​
U Mems Har Skôtsje v.d. Jabolkeshut, S. Visser
ZG Reagis Star Kisses, D. Toonssen
ZG Riverflow Calm after the Storm, A. van den Breemen
ZG De Pasmanhoeve Amber, C. Nijenhuis

Gebruikshondenklasse
1ZG Jill’s Lady in Red Of Sir Geof, H. Tiemens & H. Brouwer

Kampioensklasse
1U Riverflow A Dream to Believe, A. van den Breemen

Veteranenklasse
1U Let’s Remind the Star of Dalwhinnie Beste Veteraan/Beste Teef/CAC A.J.C. Oortveld
2U Euphemia Nicky’s April Blossom, ​​​​​M. van der Pijl-Kock
3U Creekwater Caroline Blue, E.P.S. Kodde

Felicitaties ook voor Betty (Let's Remind the Star of Dalwhinnie) van Gonny Oortvelt die vandaag haar 3e punt behaalde en daarmee Veteranenkampioen werd.