Telefonisch advies

Als Labrador Kring Nederland willen we er graag zijn voor onze leden-fokkers. Vooral als beginnend fokker is het soms lastig om alles alleen te doen, er komt immers genoeg op je af als je een nestje wil gaan fokken. Of je nu beginnend of ervaren fokker bent, soms loop je tegen zaken aan waarbij je graag even zou willen overleggen met iemand.

Gelukkig zijn er binnen de LKN een heleboel leden met ervaring in het fokken van de Labrador Retriever. Een aantal van deze fokkers wil graag klaarstaan voor onze leden.

Wij kunnen geen advies geven in het maken van de juiste combinatie. Wel kunnen wij nakijken of een voorgestelde combinatie voldoet aan de eisen van ons Verenigingsfokreglement. Hiervoor kun je altijd contact opnemen met de leden van de Commissie Fokkerij en Gezondheid. Klik hier voor de contactgegevens.

Voor alle praktische zaken rondom een dekking, geboorte of verzorging pups kun je contact opnemen met de volgende personen:

Toos van Elewoud
Telefoonnummer: 076-5602519

********

Pim Candel
Telefoonnummer: 06-46078882

********

Monica Koeleman (graag niet na 21.00 uur)
Telefoonnummer: 077-3662227 of 06-19495937